Про готель

"Гранд море" - затишний готель на березі Чорного моря для гостей, які віддають перевагу поєднанню зручності, сучасного сервісу і комфорту в епіцентрі активного життя курорту Затока.

Готель складається з 4-х житлових комплексів (1, 4, 5-ти поверхових) і пропонує для проживання 64 номери з балконами і видом на море, а також номери класу Delux в окремому корпусі в 300 метрах від основного.

 • Пляжний комплекс розміщений перед готелем. Використання послуг пляжного комплексу (шезлонг, парасольку) включено у вартість проживання.
 • Басейн знаходиться на території готелю і має дитячу секцію, де ви можете комфортно відпочивати разом з дітьми. На обладнаній зоні відпочинку біля басейну розташовані шезлонги.
 • Ресторан "Grand More" розташований на території готелю, працює з 08:00 до 24:00.


Додаткові послуги

 • Екскурсійна програма
  Готель запрошує гостей відвідати захоплюючі виїзні екскурсії по цікавих місцях Одеського регіону. Дізнатися більш детальну інформацію, розклад і записатися на екскурсію можна на Рецепції готелю
 • Трансфер
  Готель "Гранд море" пропонує послуги з перевезення, індивідуальні або групові транспортні перевезення від залізничного вокзалу та аеропорту Одеса до готелю і в зворотному напрямку.
  Дані послуги не входять у вартість проживання і оплачуються окремо.
 • Парковка
  Власні транспортні засоби гості можуть розмістити на обладнаній автомобільній стоянці. послуга платна


Замовлення додаткових послуг здійснюється на Рецепції готелю

Идет загрузка номеров