Ресторан готеля Grand More

Новий ресторан-готель «Grand More», розташований в самому центрі курорту Затока, пропонує своїм гостям можливість покуштувати унікальні страви європейської кухні.

Ресторан оформлений в біло-блакитних тонах з видом на басейн. Вам сподобаються зручні дивани і крісла, які знаходяться на території готелю. У ресторані вас зустріне м'яке музичне оформлення без шансону. Якісний звук налаштовують гостей на приємну бесіду і дегустацію обширного меню нашого бару.

Ресторан в нашому готелі - це місце для проведення банкетів, весіль, конференцій та інших заходів. У меню представлені страви української та європейської кухні. Для сімей з маленькими дітьми можна замовити оригінальне дитяче меню.Замовлення
в номер

Банкети
на 100 персон

Різноманітне
меню

Ранок в готелі починається з сніданку, а сніданки готелю «Гранд море» - це наша гордість. По-перше, час сніданку у нас триває з 8.00 і до 10 години ранку. Меню сніданків кожен день оновлюється і включає в себе страви для самих маленьких туристів. Ви можете замовити харчування в номерах готелю.

Пообідати і повечеряти в нашому готелі можна як в затишному ресторані, так і у басейну, на пляжі в затишних шатрах. Ви можете замовити романтичну вечерю на двох на самому березі моря.


Ресторан в готелі пропонує вам:

  • Комплексні обіди і вечері, які ви можите замовити при поселенні на весь період проживання.
  • одеську гостинність,
  • затишну атмосферу,
  • вишуканий дизайн,
  • кращі страви української та європейської кухні.Идет загрузка номеров