Порядок бронювання, оформлення проживання та оплати послуг готелю

1. Оплата за проживання та додаткові послуги Готелю проводиться в національній валюті України - гривня. Форма оплати в готівковій та безготівковій формі (платіжні картки Visa, Master Card, Maestro, American Express).

2. Для гарантованого бронювання номера в готелі, проводиться передоплата в розмірі вартості від однієї доби проживання до 30% від проживання, з подальшою оплатою усього періоду проживання при заселенні.

3. Передоплата здійснюється протягом 3-х діб після підтвердження бронювання. У разі, якщо попередня оплата не надійшла в зазначений термін, бронь вважається негарантованої і номер буде перебувати у вільному продажу.

4. Штрафні санкції: З гостя стягується вартість першої ночі при скасуванні після бронювання і загальна вартість проживання при скасуванні після 14.00 в день заїзду.

5. При запізненні гостя більш, ніж на добу, без завчасного попередження Адміністрації готелю, гарантована бронь анулюється без повідомлення. Передоплата за першу добу проживання поверненню не підлягає.

6. При проживанні в готелі менше однієї доби плата стягується в розмірі повної вартості доби проживання.

7. Ранній заїзд (з 06.00 до 14.30), або пізній виїзд (після 11.30 і до 18.00) надається гостям тільки при наявності в готелі вільних місць і відсутності заявок на ті ж дати, і оплачується відповідно до прейскуранта готелю (50% вартості номера за добу).

8. При заїзді гість надає адміністратору документ, що засвідчує його особу (паспорт, водійські права) заповнює реєстраційну картку та вносить повну оплату за проживання в готелі. Готель залишає за собою право відмовити в наданні послуг гостям, які не пред'явили посвідчення особи або не сплатили за проживання.

9. Продовжити період проживання в готелі можливо при наявності вільних місць та згідно з поточними тарифами готелю.

10. Відвідувачі гостей готелю, залишаються в номері після 23:00, повинні попередньо зареєструватися в Службі прийому і розміщення гостей (Рецепція) і оплатити проживання відповідно до затверджених тарифів.

11. Забронювавши номер в готелі «Гранд Море», Вам необхідно, оплатити вартість першої доби, після чого Ваше бронювання є підтвердженим. Оплата решти доби проводиться по приїзду гостем в готель при поселенні.

12. При поселенні в готель, оплачується повна вартість проживання за мінусом передоплати.

Идет загрузка номеров