Температура води у Затоці

За останні кілька років Затока стала одним з найпопулярніших курортів на Чорноморському узбережжі. Сюди з'їжджаються не тільки українці, а й гості сусідніх країн. Затока знаходиться в 60 км від Одеси і займає унікальне розташування. 

З одного боку її омивають прісні води Дністровського лиману, з іншого - прибережна зона Чорного моря. На температуру води впливає, звичайно, погода. І в кожному місяці є свої переваги відпочинку в Затоці.

Чистота води в морі

Так як Затока знаходиться далеко від міста і поблизу немає діючих підприємств, які впливають на екологію, в цій місцевості природа щедра - повітря і море безумовно чистіше, ніж в місті. Тут також немає гострих черепашок, а медузи припливають сюди вкрай рідко. 

Причина цього - низька концентрація солі через змішування води з прісною з лиману, а також вплив вмісту сірководню у воді. В морі тут немає різких переходів до глибини, довгий відрізок мілководдя дуже злить професійних плавців, але радує батьків, які прибули на відпочинок зі своїми дітьми, які можуть безпечно плескатися. Вода в цілому, в літній період часу спокійна, але бувають і хвилі.

Температура моря і погода в Затоці

Недалеко від Затоки проживаюсть місцеві, які приїжджають сюди ще на травневі свята. Сонце вже приємно гріє і якщо немає вітру, можна навіть прийняти першу порцію вітаміну D і найбезпечніший загар для шкіри. 

Купатися в травні ще зарано, вода холодна, але знаходяться і такі сміливці. Більшою мірою відкриття сезону стартує з червня - закінчується школа, пора взяти відпустку і вирушити до моря всією сім'єю або з друзями.

Температура моря і погода в Затоці

Погода в червні в Затоці

Червень Затоці - початок сезону всього узбережжя Чорного моря: шезлонги заряджені, парасолі напоготові, машини завозять свіжі сезонні фрукти і овочі, холодильники заповнюються морозивом. Літній сезон відкривається і життя в Затоці вирує ключем. Сонце активно починає прогрівати пляжі і море, які скучили по гостям. Температура плавно збільшується, але вночі ще прохолодно +15 +23, так що варто захопити з собою кофту, щоб відчувати себе затишно. Вдень температура досягає до +30.

Вода в морі прогрівається до + 23. Велика частина днів в червні сонячна, але бувають і похмурі. Іноді проходять прохолодні циклони і дощі.

Температура води в Затоці в червні

Температура води в Затоці в липні

Липень - один з найспекотніших місяців літа. Не дарма - це екватор і самий пік. Для любителів спеки - найприємніший час. Вночі температура досягає +25. Вдень температура може коливатися від +27 +33, головне тримати голову в тіні і користуватися сонцезахисним кремом. У пік спеки з 11:30 - 15:00 сонце найбільш агресивне і рівень температури на сонці досягає +35, так що якщо загоряєте, обов'язково ховайтеся під парасольку і не здумайте заснути на пляжі, можете отримати опік і наступні дні отримати задоволення від відпочинку не вдасться. 

Якщо ваша шкіра сильно червоніє, запасіться пантенолом, так хоча б буде шанс поспати вночі. Середня температура вдень близько +29, вночі - +22. Температура моря в липні - +24,5. Бувають також опади і циклони, але рідко. Місяць більшою мірою безвітрянний.

Температура води в Затоці в липні

Температура води в Затоці в серпні

Серпень в Затоці - пік сезону. Спека поступово йде на спад, а море тепле як молоко. Прекрасний час відпочити всією сім'єю або з друзями, набратися сил і енергії перед наближенням холодної осені. 

Температура вночі близько + 21 + 24, удень близько + 28 + 33. Середня температура води в морі +25. Хмарних днів все менше і опадів майже немає.

Відпочинок в серпні в Затоці має свої особливості, так як це пік сезону. Пляжі переповнені людьми, в Затоку доїжджають ті, хто раптово згадав, що ще не був на морі. 

А також на пляжах дуже багато дітей - вода в морі в серпні найтепліша за все літо, а ще скоро вересень, а це значить, що дітям скоро в школу і садок. Якщо ви збираєтеся на відпочинок в Затоку в серпні, ми рекомендуємо заздалегідь бронювати проживання, так як в цьому місяці дуже великий приплив відпочиваючих і хороші готелі швидко заповнюються.

Температура води в Затоці в серпні

Оксамитовий сезон в Затоці

Солодкий вересень, який залишає останнє слово в історії про теплий сезон. Ще ласкаво і м'яко гріє сонце, засмага лягає рівно і не турбує шкіру. Море ще тепле - не охололо. Гостей в Затоці все менше, батьки забрали дітей по школам і садкам. На пляжах більше місця і менше шуму. Вночі температура + 19 + 21, удень досягає +30. Середня температура води в морі +23. 

Кому пощастило приїхати відпочивати в Затоку на початку вересня - щасливчики! Кращого часу для відпочинку біля моря годі й шукати.

Кінець літнього сезону

Кінець сезону в Затоці - друга половина вересня. Температура падає до +25 вдень і вночі до +15. Якщо ви вирішили приїхати в цю пору, варто захопити з собою теплу кофту, вечорами досить прохолодно. Температура води в морі теж падає до +20, але рідкісні сміливці ще купаються. Літній сезон в Затоці триває до середини вересня, в другій половині місяця роз'їжджаються гості, а місцеві збирають пляжні активності, щоб знову зустрічати гостей вже в наступному сезоні.

Кінець сезону в Затоці

Короткий висновок по місяцях відпочинку в Затоці:

  • М'який, свіжий червень - для тих, хто любить прохолодний відпочинок і не виносить спекотної жари.
  • Жаркий і сонячний липень - найспекотніший місяць літа.
  • Серпень - найкращий місяць для відпочинку з дітьми. Тепле море і пісок, а також помірна спека - найкраще поєднання для відпочинку в Затоці.
  • Вересень - ідеальний місяць для відпочинку. Вода в першій половині місяця ще тепла, сонце ласкаве, туристів мало. Кращий час для спокійного і розкішного відпочинку.


Ми знаходимося тут

Идет загрузка номеров