Ринок в Затоці

Затока, або Бугаз, як її називають місцеві - одне з найвідоміших курортів на Чорноморському узбережжі. І його слава - це не просто слова, Затока давно заманює на свої золоті піщані береги туристів з різних міст України та сусідніх країн.

Відпочинок тут настільки різноманітний, що кожен, навіть самий примхливий турист, зможе знайти собі готель, харчування і розваги до душі. Багатьом уже відомі привілеї розташування курорту між Чорним морем і Дністровським лиманом. Затока з кожним роком розширюється, що сприяє стрімкому розвитку інфраструктури.

Крім різноманітності і розваг, Затока має безліч ринків з місцевою продукцією, про які ми розповімо в цій статті.

Затока - невелике селище далеко від міської суєти, він знаходиться в Білгород-Дністровському районі Одеської області. Володіючи великою кількістю плюсів, варто згадати, що це селище вважається одним з екологічно - чистих зон Причорноморського узбережжя. І якість продукції на ринку на порядок вище, ніж в містах, так як всі овочі і фрукти буквально зібрані з грядок місцевих фермерів. А м'ясо, риба і морепродукти завжди свіжі. На ринках можна зустріти безліч крамниць з місцевим домашнім вином, яке обожнюють гості курорту і беруть його навіть в подарунок, як сувенір для близьких.

Ринок Затока в Одеській області

Рынок в ЗатокеУ центральній частині курорту можна відвідати один з найбільших ринків - Ринок Затока в Одеській області. Цей базар в Затоці надає широкий асортимент продуктів. Тут можна придбати овочі та фрукти прямо з грядки, свіжу рибу і м'ясо, молочні продукти місцевих фермерів, а також сувеніри, пам'ятні подарунки та різний інвентар для відпочинку.

Є лавки з домашнім вином, яке можна продегустувати. Ціни на ринку нижче, ніж в магазинах, до того ж можна торгуватися. Рекомендуємо купувати продукти з ранку, саме в цей час асортимент ширше, так як сюди привозять свіжу продукцію з найближчих сіл рано вранці і до обіду її вже розбирають.

Особливо це стосується морепродуктів і риби, яку на світанку ловлять місцеві рибалки і рано вранці вже продають на ринку. Також тут можна знайти багато сувенірних крамничок, де широкий вибір пам'ятних подарунків, які можна купити для своїх близьких і друзів.

Лавки для дітей забиті всякими новими гаджетами, слайм і іншими модними штучками. Ну, а якщо ви забули кинути в чемодан купальник - не біда, поруч можна знайти невеликий ринок з речами і купити все необхідне: від капелюшки і крему для засмаги до новомодної шкіряної куртки з Туреччини.

Бессарабський базар в Затоці

Бессарабський ринок в Одеській області знаходиться в центральній частині Затоки біля улюбленою туристами станції Сонячна. Цей базар дуже люблять, як туристи, так і місцеві жителі за його широкий асортимент і близькість до основної інфраструктури. Тут можна знайти в асортименті свіжу зелень, фрукти, овочі, тільки що виловлену морську і прісноводну рибу, різноманітні, вже готові морепродукти, домашні вина і розливне пиво.

Також тут розташовані сувенірні лавки, магазинчики з купальниками, капелюхами і водним інвентарем на будь-який смак. Бессарабський базар яскраво виражено ділитися на дві частини: продуктову і промислову. Через його близького розташування до пляжів і іншу інфраструктуру, ціни тут трохи вище, але продукція завжди свіжа.

Лиманський ринок

Ринок Лиманський логічно розташований близько залізно - дорожньої станції Лиманська. Це місце дуже популярно і багатолюдно. Поруч з ринком знаходиться парк атракціонів, де можна покататися на каруселях і весело провести своє дозвілля, а також в цьому районі розташовуються інші місцеві розваги, чим пояснюється великий потік людей на ринку.

Ринок славиться широким вибором свіжих і місцевих продуктів. Фермери з найближчих сіл з самого ранку торгують фруктами і овочами, рибалки пропонують свіжий улов, а місцеві винороби запрошують на дегустацію свої добротних вин. Крім продуктів, пляжного інвентарю, капелюхів і купальників, можна знайти досить пристойну, якісне взуття за невелику ціну.

Рибний базар

Кожен поважаючий себе турист, що приїжджає в Затоку повинен відвідати Рибний базар. Це, можна сказати, місцева визначна пам'ятка. Завдяки вигідному розташуванню курорту між морськими і прісними водами, рибний улов тут досить різноманітний, продукція свіжа, щойно виловлена рибалками. Тут можна зустріти і пухленьких бичків і соковиту камбалу, а також різноманітні вже готові морепродукти.

Незважаючи на те, що базар рибний, тут дуже чисто, вітрини акуратні, все, що треба варто в холодильниках, товар якісний, продавці привітні. Підкуповує красиво викладений товар, кожен вже з цінником. Одна з переваг цього ринку - це те, що свіжу рибу можна купити і в другій половині дня. Ціни середні, але риба завжди свіжа і складно встояти і відмовити собі в рибній юшці на багатті з видом на захід у лиману.

Речовий ринок в Затоці

Речовий ринок в Затоці не дуже великий, але дещо - що тут все - таки можна знайти і досить за демократичними цінами. Для початку варто нагадати, що тут ви можете знайти все, що необхідно для відпочинку на морському узбережжі: купальники, плавки, капелюхи, окуляри, надувні круги, підстилки, все це в широкому асортименті, так що не варто нервувати, якщо ви раптом щось то забули з вищезгаданого списку. Є речові магазинчики і лавки з непоганим якісним білизною і текстилем, а також можна знайти магазин з модними товарами. Вибір одягу тут невеликий, але все, що продається ретельно відібрано по модним тенденціям і приємними цінами.

Є окремий невеликий павільйон з шкіряними і хутряними виробами з Туреччини. У ньому ж можна знайти собі джинси і спортивний костюм. Але якщо все-таки одна з цілей літньої відпустки - це шопінг, то ми рекомендуємо виділити день і поїхати в Одесу. Вельми відомий і один з найбільших речових ринків в Україні «7км» може задовольнити бажання кожного покупця, незалежно від цінового сегмента. Тут ви зможете знайти і якісне взуття, вироби з Туреччини та Італії в широкому асортименті.

Переваги ринків в Затоці:

  • розташування в одному з найбільш екологічно чистих районів;
  • благодатний грунт;
  • свіжа продукція місцевих фермерів;
  • широкий асортимент продуктів;
  • свіжозловлена морська і прісноводна риба;
  • близькість до пляжу;
  • наявність сувенірних крамниць;
  • відомі місцеві, домашні вина;
  • демократичні ціни.

Всі ці переваги роблять відпочинок в Затоці ще привабливіше, адже крім якісного відпочинку, наповнення сонячною енергією, місцевих розваг, є великий бонус у вигляді якісних продуктів харчування без пестицидів та інших добавок.

Місцеві фермери дбають про якість своєї продукції та із задоволенням чекають гостей, дбайливо вирощуючи фрукти і овочі на своїх грядках.

Отель Гранд Море расположен здесь

Идет загрузка номеров