Який район в Затоці краще?

Зовсім скоро новий пляжний сезон і туристи з усіх регіонів України відправляться на блакитне узбережжя Одеської області. Улюблене місце відпочиваючих - Затока. І це зрозуміло, адже місцевість дійсно унікальна.

Селище розташовується на Будакській косі, з одного боку берегова лінія омивається Чорним морем, а з іншого - врізається в прісноводний лиман. Це найтепліша Причорноморська зона, де середня температура в високий сезон тримається в межах 27 - 30 С.

Але кожен, хто був тут хоча б один раз, знає: це загальна назва кількох районів зі своїм колоритом і особливостями. В якій частині Затоки краще відпочивати залежить від безлічі факторів. Але ключове - особисті переваги, тому що кожна частина регіону має свої переваги.

Центральний район Затоки

Уздовж вулиці Приморській розташовується Центральний район. Тут найрозвиненіша інфраструктура в регіоні. Ті, хто вважає за краще клубний відпочинок, любить драйв і рух, зупиняються саме тут. Відразу за залізничним мостом, з протилежного боку лиману розташовується сама тусовочна »частина.

Тут величезна кількість кафе, ресторанів, диско барів і клубів. Для прогулянок передбачена витончена алея з декоративними деревами. Вона починається поруч з центральною вулицею - Приморської, і виводить безпосередньо на пляж. Саме по цій вулиці зосереджено більшість готелів, хостелів, баз відпочинку і приватних об'єктів під оренду. Вона тягнеться вздовж берегової лінії, до пляжу з будь-якої частини вулиці всього 5-7 хвилин пішої ходи.

Крім великого вибору житла і дозвілля, тут також знаходиться найбільший ринок Затоки. Ціни досить гуманні, так як сюди приїжджають фермери з фруктами, овочами, м'ясом і молочною продукцією зі всієї Одеської області. Ярмарок постійно збирає безліч людей.

Пляж Центрального району досить вузький. Через це розташування відпочиваючих щільне. Центральний район - гучне, активне місце для молоді і пар без дітей. Тут не дуже комфортно літнім і сім'ям з малюками.

Лиманський район (Кароліно-Бугаз)

Мальовничий оазис, який увібрав усе найкраще на узбережжі. Багато хто сприймає цей район як окремий селище. І дійсно, тут проходять усі найяскравіші заходи: фестивалі, шоу-програми, конкурси. Легендарний нічний клуб «Веселі сиськи», міжнародний фестиваль «Z-Games» також тут. Для молоді, яка любить тусовки, відповідь на питання, де в Затоці краще відпочивати, очевидний - Лиманський.

Але головне достоїнство - море. Берегова лінія тривала і широка, відстань від кромки берега до кінцевої лінії 150 метрів в найвужчому місці. Тому відпочиваючим є де розміститися з комфортом.

На території пляжу розташовується великий луна-парк з гірками, також є батути, скутери, прокат катамаранів, бананів. Тут ідеальні умови для сімейного відпочинку: море зберігає всі свої корисні властивості, територія велика і дозволяє кожному знайти дозвілля за інтересами.

Визначаючись з тим, центральна Затока або Кароліно-Бугаз, багато хто віддає перевагу другому, тому що тут пологе, піщане дно моря, практично не буває медуз. Вода досить чиста, але відсутність урн на території пляжу робить його забрудненим. Це з лишком компенсується мальовничістю видів і розвиненою інфраструктурою.

Кароліна Бугаз або Затока, де краще складно сказати. Територіально КБ відноситься до Лиманському району Затоки, але фактично - це невелике селище, куди можна дістатися на катамарані, автобусом або човном.

Тут відмінний яхт-клуб, де можна займатися водними видами спорту:

  • віндсерфінгом;
  • кайтсерфінгом;
  • бекбордінгом.

Тут знаходяться дискотеки «Залив» і «твіндексів».

Станиця Сонячна

Вибрати район для відпочинку в Затоці нескладно, якщо знати, який варіант відпочинку хочеться. Найвіддаленіша курортна зона - це станиця Сонячна. Вона розташовується поблизу до лиману, тому тут багато рослинності, часто зустрічаються комарі.

Сама ж вода чиста і прозора, вартість житла на першій лінії дешевше, ніж в інших районах. А ось інфраструктура тут більш розвинена, ніж в Лиманському, але простіше, ніж в Центральному.

Тут вважають за краще відпочивати сім'ї з дітьми, пенсіонери. Велика кількість туристичних баз, СПА-готелів. Для тих, хто не знає, де краще зупинитися в Затоці, необхідно розуміти, що ця частина селища спрямована більшою мірою на оздоровлення і спокійний морський відпочинок.

Хоча і тут знайдуться ресторани, кафе, нічні клуби і тематичний дозвілля для молоді. Також пляжі обладнані фудкорти, батутами, різними екскурсійними сервісами. Тут також знаходяться популярні дискотеки «Тропікана» і «Дикий Зед».

Грунтуючись на цій інформації і особисті уподобання, можна для себе вирішити, в якому районі Затоки краще відпочивати. Адже кожна частина селища притаманні такі ознаки і підходить для певної категорії туристів.

Отель Гранд Море

Идет загрузка номеров